Tyto stránky použivájí cookies
Náše stránky používají technické, analytické, marketingové cookies. Toto vše potřebujeme pro správnou funkci stránek a pro vyhodnocení, jak jsou naše stránky používány. Pro více informací a nastavení navštivte Informace o cookies.
Nastavení
Znak městské části Brno-Černovice

Brno
Černovice

Logo města Brna

Úřad městské části má elektronickou úřední desku

Neustále se snažíme poskytovat občanům důležité informace z naší městské části. Proto jsme se vydali cestou digitalizace a modernizace a nainstalovali jsme do naší městské části elektronickou úřední desku.

Naším cílem je co nejjednodušším způsobem zpřístupnit občanům aktuální informace a dokumenty týkající se činnosti úřadu.

Elektronickou úřední desku naleznete na budově úřadu. Toto elektronické zařízení vám poskytne k nahlédnutí všechny důležité dokumenty a je přístupné 24 hodin, 7 dní v týdnu. Elektronická úřední deska je čitelná v každém počasí a přístupná i pro seniory a lidi se zrakovým i tělesným znevýhodněním.

Digitalizací úřadu šetříme čas a náklady městské části, které dokážeme následně využít v dalších službách pro občany.


Občan si prohlíží úřední desku