Aktuální informace o uzavírkách a plánovaných opravách

Rekonstrukce kanalizace a vodovodu v ulicích Blatouchova a Spojka

Na jaře 2020 budou zahájeny práce na obnově kanalizace a vodovodu. V ulici Blatouchová bude rekonstruována 431 m kanalizace a 182 m vodovodu, v ulici Spojka pak 105 m kanalizace a 101 m vodovodu. Součásti rekonstrukce kanalizace v ulici Blatouchová je rovněž provedení kanalizace před bytovými domy Elišky Krásnohorské č.o. 28, 28a a 28b, Blatouchová 3a,3b,3c, 5a, 5b a 5c a Přední 3a, 3b, 3c, 5a, 5b a 5c. Po provedení prací na podzemních sítích budou následně obnoveny veškeré komunikační plochy dotčené stavbou.
Práce by měly začít v průběhu měsíce února 2020. Pracovníci společnosti FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s., Mlýnská 388/68, 60200 Brno, při nich opraví vodovod rozvádějící pitnou vodu v celé ulici a také kanalizační stoky, které odvádějí dešťové a splaškové vody z domů a ze silnice. Vodovodní a kanalizační přípojky přitom zároveň prodlouží.
Rekonstrukce samozřejmě přinese také spoustu omezení. To hlavní čeká na řidiče. Od začátku února budu uvedené ulice uzavřené pro veškerou dopravu. A to přibližně na rok. Po dobu oprav proto bude zaveden obousměrný provoz v ulici Stinná.
Kontakt na stavbyvedoucího: Martin Hájek, tel. 724 950 284.

Kruhový objezd Charbulova

Definitivní program bude znám po dokončení výběrového řízení na zhotovitele. Předpodkládaný začátek v únoru 2020.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

on