Aktuální informace o uzavírkách a plánovaných opravách

Rekonstrukce kanalizace a vodovodu v ulicích Blatouchova a Spojka

Začátek roku je už skoro tradičně spojený s různými opravami. A výjimkou nejsou ani Černovice. Už zanedlouho odstartuje rekonstrukce kanalizace a vodovodu v ulici Blatouchova a Spojka, spojená též s rekonstrukcí a prodloužením plynovodních přípojek, přeložkou kabelů společností O2 a UPC a v závěrečné fázi též s kompletní obnovou povrchu vozovky i chodníků.
Práce by měly začít od února 2020. Pracovníci společnosti FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s., Mlýnská 388/68, 60200 Brno, při nich opraví vodovod rozvádějící pitnou vodu v celé ulici a také kanalizační stoky, které odvádějí dešťové a splaškové vody z domů a ze silnice. Vodovodní a kanalizační přípojky přitom zároveň prodlouží.
Rekonstrukce samozřejmě přinese také spoustu omezení. To hlavní čeká na řidiče. Kompletně uzavřené budou všechny úseky první dva dny, poté budou uzavřeny vždy dílčí úseky dle aktuálního postupu prací.
Chceme proto požádat všechny řidiče, aby byli opatrní a dodržovali pravidla bezpečného provozu. Věříme, že černovičtí občané jsou ohleduplní, a dokáží to také za volantem. A to jak při jízdě v okolí Blatouchovy ulice, tak i při parkování.
Možnost náhradního parkování je pod mostem na ulici Zvěřinova (u veterináře Hladíka). Dále bude možné parkovat přes SOŠ Morava, podmínky pro parkování na místech před školou budou upřesněny.
Kontaktní osobou pro tuto stavbu je p. Miroslav Daněk, tel. 702 041 028, který Vám od února bude jako stavbyvedoucí poskytovat informace, a pokud nebude fungovat komunikace s ním, můžete se obrátit i na starostu odpovědného za resort dopravy (tel.: 548 129 821, e-mail: kotik.ladislav@cernovice.brno.cz), nebo na vedoucího Odboru dopravy, majetku a životního prostředí ÚMČ, Jana Jirků (tel.: 548 129 838, e-mail: jirku.jan@cernovice.brno.cz).
Aktuální informace najdete také na webových stránkách úřadu městské části.

Kruhový objezd Charbulova

Definitivní program bude znám po dokončení výběrového řízení na zhotovitele. Předpokládaný začátek v únoru či březnu 2020.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

on