Mobilní rozhlas

Zaregistrujte se do služby Mobilní rozhlas. Následně budete ZDARMA dostávat všechny důležité informace (odstávky vody, elektřiny, uzavírky silnic, pozvánky na kulturní události a mnoho dalšího).

mobilni rozhlas

pro zlepšení informovanosti občanů zavádíme v Černovicích novou službu – Mobilní rozhlas. Díky ní budete včas informováni o všem, co je pro vás důležité, pomocí různých informačních kanálů.

Zaregistrujte se, vyplňte vaše telefonní číslo a e-mail. Následně budete ZDARMA dostávat:

 • SMS zprávy
 • e-maily
 • zprávy do aplikace

o důležitých aktualitách – upozornění na odstávky energií, upozornění na uzavírky silnic, pozvánky na kulturní události a mnoho dalšího.

Zapojte se do naší moderní formy komunikace a buďte v obraze.

JAK SE MOHU ZAREGISTROVAT?

 • online přes registrační formulář na adrese: brnocernovice.mobilnirozhlas.cz
 • vyplněním registračního lístku (v příloze). Ten pak doručíte na informace Městského úřadu na Karlově náměstí (přízemí).

MOBILNÍ APLIKACE

Stáhněte si aplikaci do vašeho mobilu a otestujte všechny funkce! Aplikace je jednoduše ke stažení zdarma ve vašich chytrých telefonech přes Google Play (Android) a App Store (iOS).

Stáhněte si mobilní aplikaci Mobilní rozhlas:

Užitečné funkce aplikace Mobilní rozhlas jsou: 

 • Chytrá nástěnka

Na hlavní stránce aplikace najdete zprávy z úřadu – tiskové zprávy, novinky o dění ve městě apod. Kromě novinek se také dozvíte, jaké je u nás zrovna počasí, kdo má svátek a najdete tam upozornění na zprávy, které radnice rozesílá systémem Mobilního rozhlasu.

 • Info o obci

V této sekci najdete údaje o městě, kontakty a otevírací dobu úřadů a institucí a tipy na nejzajímavější památky a výlety. U každého tipu na výlet navíc najdete jeho polohu, otevírací dobu a případně vstupné.

 • Fotohlášky Zmapujto

Funkce, díky které můžete vyfotit a poslat městu pochvaly i náměty na zlepšení. Stačí přímo v aplikaci vyfotit černou skládku, výmol na silnici, nesvítící lampu, zničenou lavičku nebo například sraženou zvěř, označit místo a odeslat. Město se již postará o nápravu. Samozřejmě budeme rádi i za pozitivní a pochvalné fotohlášky jako povedenou rekonstrukci, opravený chodník nebo hezkou vánoční výzdobu.

 • Tísňové linky

V aplikaci můžete jednoduše najít seznam nejdůležitějších tísňových linek a zavolat záchrannou službu, hasiče či policii. Součástí této funkce je také možnost zobrazit Vaši aktuální polohu a mapu okolí pro případ nenadálých událostí a nehod. Díky Tísňovým linkám budete mít pocit bezpečí, ať půjdete kamkoliv.

JAK ZAČÍT POUŽÍVAT APLIKACI MOBILNÍ ROZHLAS?

 1. Stáhněte aplikaci z jednoho ze dvou odkazů uvedených výše a nainstalujte ji.
 2. Otevřete aplikaci a vyberte naši obec.
 3. Zadejte své telefonní číslo, aby bylo možné Váš kontakt přiřadit k aplikaci.
 4. A to je vše! Můžete začít využívat všechny funkce v aplikaci.

Díky naší obecní aplikaci Mobilní rozhlas budete mít vždy po ruce důležité informace, kontakty i možnost se podílet na zlepšení života v naší obci.