Blokové čištění

Čištění komunikací slouží nejen k udržení čistoty na silnicích a chodnícícíh, ale snižuje také prašnost. Děkujeme vám všem za spolupráci při přeparkování vašich vozidel. Umožníte tím udržet naši městskou část co nejčistější.

Čištění komunikací se provádí včetně parkovišť a zálivů v době od 8:30 do 14:00. Manipulaci s vozidly během čištění zajišťuje společnost Brněnské komunikace a.s.

Harmonogram plánovaných čištění

Stáhnout kompletní kalendář ve formátu pdf

Běh čištění: 3

21.06.
Blatouchová, Přední, Spojka, Stinná,

22.06.
Havraní, Pahrbek, Šestákova, Skřivánčí, Smutná, Wainerovo náměstí, včetně parkovišť BD Dvouřádky

23.06.
Charbulova (úsek Hladíkova – kruháč), Húskova, včetně spojky nad Psychiatrickou nemocnicí

24.06.
Churého, Elišky Krásnohorské, Ferrerova, Klíčova, Kovácká, Zvěřinova,

28.06.
Hladíkova, Olomoucká (úsek Turgeněvova – Slatina), Ostravská, Tržní,

29.06.
Černovická, Vinohradská,

30.06.
Ericha Roučky, Průmyslová, Švédské valy, Těžební, Vlastimila Pecha,

Běh čištění: 4

6.09.
Cornovova, Krausova, Řehořova, Vítězslavy Kaprálové, včetně parkovišť na ulici Krausova

7.09.
Bolzanova, Faměrovo náměstí, Kotkova, Mírová, Slámova, Spáčilova,

8.09.
Kneslova, Olomoucká (úsek Slámova – Turgeněvova), Turgeněvova, včetně parkovišť na ulici Turgeněvova

9.09.
Charbulova (od kruháče do Starých Černovic), Jiránkova, Štolcova,

13.09.
Blatouchová, Přední, Spojka, Stinná,

14.09.
Havraní, Pahrbek, Šestákova, Skřivánčí, Smutná, Wainerovo náměstí, včetně parkovišť BD Dvouřádky

15.09.
Charbulova (úsek Hladíkova – kruháč), Húskova, včetně spojky nad Psychiatrickou nemocnicí

16.09.
Churého, Elišky Krásnohorské, Ferrerova, Klíčova, Kovácká, Zvěřinova,

20.09.
Hladíkova, Olomoucká (úsek Turgeněvova – Slatina), Ostravská, Tržní,

21.09.
Černovická, Vinohradská,

22.09.
Ericha Roučky, Průmyslová, Švédské valy, Těžební, Vlastimila Pecha,

Běh čištění: 5

2.11.
Hladíkova, Olomoucká (úsek Turgeněvova – Slatina), Ostravská, Tržní,

3.11.
Černovická, Vinohradská,

4.11.
Ericha Roučky, Průmyslová, Švédské valy, Těžební, Vlastimila Pecha,

8.11.
Cornovova, Krausova, Řehořova, Vítězslavy Kaprálové, včetně parkovišť na ulici Krausova

9.11.
Bolzanova, Faměrovo náměstí, Kotkova, Mírová, Slámova, Spáčilova,

10.11.
Kneslova, Olomoucká (úsek Slámova – Turgeněvova), Turgeněvova, včetně parkovišť na ulici Turgeněvova

11.11.
Charbulova (od kruháče do Starých Černovic), Jiránkova, Štolcova,

15.11.
Blatouchová, Přední, Spojka, Stinná,

16.11.
Havraní, Pahrbek, Šestákova, Skřivánčí, Smutná, Wainerovo náměstí, včetně parkovišť BD Dvouřádky

18.11.
Charbulova (úsek Hladíkova – kruháč), Húskova, včetně spojky nad Psychiatrickou nemocnicí

19.11.
Churého, Elišky Krásnohorské, Ferrerova, Klíčova, Kovácká, Zvěřinova,