Velikonoce v Černovicích s beneficí

13. 4. 2019 - 10:00

Brno

Velikonoce jsou letos až v dubnu, takže máte dostatek času, abyste nic neponechali náhodě a důkladně se připravili. Jednou z možností je akce Černovického sdružení „Velikonoce v Černovicích“ v sobotu 13. dubna od 9 do 15 hodin v nejstarší černovické školní budově, tzv. Staré škole (Charbulova 137).

Vyzkoušejte si pletení pomlázky, pořiďte si či sami vyrobte půvabné dekorace a ochutnejte nejlepší mazance z Černovic. A nejen to – přispějte jedné z našich černovických škol, která má speciální poslání – vzdělávat žáky s poruchou autistického spektra.Dopoledne plné zábavy organizuje sdružení již podeváté. Třetím rokem je součástí jarmark, do nějž se zapojilo 7 černovických škol od mateřských přes základní až po střední. Výrobky jejich žáků si můžete zakoupit pro své potěšení a zároveň tím potěšíte jiné – celá získaná částka totiž putuje jako dar černovické základní škole pro autistické děti. V předchozích letech se podařilo pokaždé získat přes 10 tis. Kč, které byly využity na vybavení školy.

Dopoledne plné zábavy organizuje sdružení již podeváté. Třetím rokem je součástí jarmark, do nějž se zapojilo 7 černovických škol od mateřských přes základní až po střední. Výrobky jejich žáků si můžete zakoupit pro své potěšení a zároveň tím potěšíte jiné – celá získaná částka totiž putuje jako dar černovické základní škole pro autistické děti. V předchozích letech se podařilo pokaždé získat přes 10 tis. Kč, které byly využity na vybavení školy.

Více na www.vcernovicich.cz
Program:
11:00 VYSTOUPENÍ KAPELY AU-BAND
13:00 DIVADLO KORÁB: KOCOUR V BOTÁCH
komentovaná prohlídka školy (10:30, 11:30, 12:30 a 14:00)
SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ A NEJCHUTNĚJŠÍ MAZANEC – REGISTRACE NA MÍSTĚ 9:15–9:45, INFO: tel. 775 512 621, info@vcernovicich.cz
VELIKONOČNÍ JARMARK
PLETENÍ POMLÁZEK VÝTVARNÉ DÍLNY
PROGRAM PRO DĚTI NA ZAHRADĚ ŠKOLY

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

on