Z 11. zasedání Rady MČ Brno-Černovice

Rada MČ Brno-Černovice na svém 11. zasedání jmenovala novou vedoucí odboru územního plánování a rozvoje. Tou se stala Ing. arch. Hana Kuberová, která nastoupí do funkce 1. 5. 2019. Rada dále schválila výběr dodavatelů 2 velkých zakázek: Modernizace odborných učeben v ZŠ Řehořova a Údržba veřejné zeleně v MČ Brno-Černovice. V obou případech byla vítězná nabídka nižší než předpokládané náklady.
Černovičtí hasiči se mohu těšit na lehkou modernizaci svého vozového parku. Rada schválila převzetí cisternového vozu, který byl zdarma převeden z MČ Brno-Žebětín. Jedná se o vozidlo Tatra 148 CAS 32 T, které nahradí současnou cisternu stejného typu.
Rada nově zavedla proces projednávání větších projektů, který bude vždy zahájen posouzením záměru. Na dnešním zasedání radní souhlasili s projektovým záměrem na revitalizaci sídlištní zeleně, který je tak prvním krokem k podání dotační žádosti a realizaci. Následovat bude zpracování studie sídlištní zeleně, která poté umožní žádat o dotace na jednotlivé problémové lokality.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

on