Hledání velikonočních vajíček

Již v pořadí druhý ročník akce s názvem „HLEDÁNÍ VELIKONOČNÍCH VAJÍČEK“ dne 31. března uspořádala městská část pod záštitou místostarostky Šárky Korkešové v černovickém lesoparku. Ten se v průběhu akce zaplnil rodinami s dětmi, kterých přišlo opravdu velké množství. Byl pro ně připraven bohatý kulturní program, projížďka na koni a oslíkovi, malování na obličej, fotokoutek, sportovní soutěže v různých disciplínách, za které byly děti odměněni, jak dárkovými předměty, tak čokoládovými vajíčky. Čtyři vylosovaní štastní výherci si domů odnesli živého králíčka.
Vysoká účast návštěvníků, kteří si společně užili příjemné odpoledne v Černovicích nás velmi potěšila a udělala nám pořadatelům velkou radost. Úsměvy na dětských tvářích byly pro nás touto největší odměnou. Všem co se podíleli na zajištění této již tradiční akce osobně děkuje místostarostka Šárka Korkešová a už nyní se těší na příští ročník.

Odměny zajistili:
DPMB, a.s.,
Lesy města Brna, a.s.
SUEZ
Statutární město Brno, kancelář primátora Ing. Petra Vokřála
Bika-velkoobchod papírem, spol. s r.o.
Jihmoravský kraj

Pomáhali:
studentky ZŠ Řehořova pod vedením paní Radky Preslové (vychovatelky a členky Komise sociální RMČČ)
Senior Klub pod vedením koordinátorky Andrei Janáčkové
Hanka Jandová (členka Komise sociální RMČČ)
Iveta Pavlíková
Iveta Fackenbergová
Alena Matušková
Občerstvení „U Trolla“

Děkujeme všem za pomoc a poskytnuté dary, vážíme si toho.

Fotografie najdete ZDE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

on